Co mówią inni?

"Gdziekolwiek się udaję, słyszę, jak kurs Alfa przedstawia wiarę chrześcijańską w sposób praktyczny i przyjazny. Weź w tym udział, jeśli masz taką szansę!"
Cliff Richard - muzyk

"Jeśli chrześcijaństwo ma być drogą i więzią z Chrystusem, to nawrócenie jest dopiero początkiem przygody. Żyję, pracuję i zanurzony jestem w świecie, który najczęściej nie sprzyja pielęgnowaniu tej więzi, a raczej podsuwa preteksty do pobłądzenia i zgubienia właściwej drogi. Kurs Alfa to doskonała okazja do nadrobienia tych zaniedbań! Każdy wykład to garść podstawowych, najważniejszych pytań i prostych prawd - czasem wręcz "olśnień". Nie ma na nim miejsca dla bezproduktywnego teoretyzowania po "ślepych uliczkach". Samemu bywa ciężko, ale w grupie odważnych serc, sowicie 'dokarmionych' Słowem Bożym czuję się z każdym spotkaniem coraz mocniej zbudowany duchowo."
Arek Lipnicki – Aktor

"Jeśli chcesz zobaczyć, jak piękne może być życie z Bogiem... jak proste, czyste i dobre, to Kurs Alfa jest takim miejscem. Możesz tu spotkać ludzi takich jak Ty. Młodych, cudownych, pełnych pasji i chęci życia. Jeśli bedziesz chciał – pokażą Ci, jak dziś żyje się z Bogiem. Przekonaj się."
Kama – studentka politologii oraz PR manager

"O kursie Alfa dowiedziałam się przypadkowo. Zachęcona informacją, że mogę tam spotkać ciekawych ludzi, dostać odpowiedzi na trudne pytania, poszłam. Nie żałuję. Znalałam to, czego szukałam."
Basia – nauczycielka, kurator

"Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie, ciekawie prowadzone wykłady i niekończące się rozmowy o Bogu – to wszystko pokazało mi, że Chrześcijaństwo dziś wcale nie musi być nudne. Każdy może znaleźć tu coś, co go poruszy, a nawet zmieni. Mnie już zmieniło..."
Kasia – studentka

Co piszą gazety?

"Alfa pomaga w zastosowaniu chrześcijaństwa we współczesnym życiu."
The Express, Julia Llewellyn Smith

"…wielu twierdzi, że po kursie Alfa zmieniło się ich życie i wydają się prawdziwie szczęśliwi z powodu tego doświadczenia."
Time Magazine

"Alfa wykorzystuje współczesne metody marketingowe do promowania i wyjaśniania nauki chrześcijańskiej na całym świecie."
Newsweek

"Najbardziej popularny chrześcijański kurs na świecie."
The Independent on Sunday, London